W dniach 6-7 września 2019 w Udaninie koło Wrocławia, w gospodarstwie Polboto odbył się event „Potato Days Poland”, w którym McCain uczestniczył w roli sponsora i wystawcy.

Impreza ta dawała możliwość spotkania ponad 150 wystawców z kraju i zagranicy związanych z produkcją oraz przemysłem ziemniaczanym. Prezentowane były najnowsze technologie, w tym pokazy kopania, zaś na poletkach pokazane były różne odmiany dostępne na polskim rynku. Odwiedzający wystawę mogli posłuchać wykładów o tematyce ziemniaka oraz zasięgnąć porad ekspertów w „kąciku wiedzy”.

Rejon Dolnego Śląska i województw ościennych obejmuje większość bazy surowcowej McCain, skąd pozyskuje ziemniaki do przerobu w Zakładzie w Chociwelu koło Strzelina. Większość zwiedzających wystawę to obecni i potencjalni rolnicy i firmy z branży ziemniaczanej, z którymi współpracuje McCain.

„Wystawę możemy zaliczyć do udanych i choć z powodu sobotniego deszczu frekwencja trochę spadla, to na naszym stoisku McCain zawsze było dużo osób. Frytki, które serwowaliśmy okazały się hitem, każdy je bardzo chwalił i chętnie wracał po dokładkę” – Justyna Makarska, Dział Rolny McCain.