Cheese Balls

KOSZT ZA KG
KOSZT ZA PORCJĘ
CENA SPRZEDAŻY
WIELKOŚĆ PORCJI
LICZBA SZT. W PACZCE
PRZY SPRZEDAŻY TYLU PORCJI
LICZBA PORCJI NA DZIEŃ
W CIĄGU 1 DNIA, ZAROBISZ
KAŻDEGO TYGODNIA
KAŻDEGO MIESIĄCA
KAŻDEGO ROKU